Скандал з інтервʼю заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочко в ефірі ZIK. Канал опублікував офіційну заяву

Коли Бігус мовчав, а Петро Олексійович призначав, Наварті детально писав про те, хто ж він Семочко Сергій Олексійович – найуспішніший корупціонер. Засекречено результат суду між головою УСБУ Києва Семочком із головою СБУ Грицаком. Сказати, що цей пан та його опонент – бовдури, то нічного не сказати. Але ж ми про інше…

Телеканал ZIK у середу, 17 жовтня, опублікував офіційне пояснення інтерв’ю першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки (СЗР), колишнього голови СБУ Києва Сергія Семочко. Про це повідомляється на сайті телеканалу.

На каналі додали, що один з головних розвідників країни «сам звернувся до редакції ZIK, як незалежного і равноудаленному від усіх політичних сил медіа, з пропозицією ексклюзивного інтерв’ю».

У заяві йдеться, що телеканал ZIK готовий надати слово кожному з фігурантів справи Семочка.

Що сталося?

16 жовтня в ефір каналу ZIK у рамках програми військових розслідувань «Стежками війни» вийшло інтерв’ю Семочко.

У 15-хвилинній розмові він заявив, що журналісти «Бігус.Інфо» маніпулювали фактами в розслідуванні про його майно і громадянство родичів.

«Інформація про мене, викладена в матеріалах Дениса Бігуса, не відповідає дійсності. Все нібито викривальні дані мають прозаїчне пояснення», — стверджує він.

За словами Семочко, у Тетяни Лисенко, з якою він живе, був туристичний бізнес в Криму, після анексії півострова Росією його продали, і це дозволило придбати нерухомість біля Києва.

Семочко заявив, що ні в нього, ні у Лисенко немає російського громадянства, громадянство РФ мають дорослі діти його дружини від першого шлюбу, які з ними не живуть.

Після інтерв’ю

Інтерв’ю Семочко викликало величезний резонанс в медіа співтоваристві. У соцмережах його назвали підготовленим заздалегідь, а журналіст Олександр Мамай, який розмовляв з Семочко, заявив, що йому було «огидно».

У коментарях до посту журналіста колеги почали писати про замовний характер бесіди.

Navarti звернувся із запитом про обставини інтерв’ю до журналіста Олександра Мамая, редакції ZIK і в Службу зовнішньої розвідки, однак відповіді не отримав.

У чому підозрюють Семочко?

Журналісти програми «Бігус. Інфо» 2 жовтня опублікували розслідування, в якому стверджується, що сім’я Семочко має нерухомість вартістю понад 200 млн грн, а деякі родичі — громадянство Росії.

16 жовтня СБУ повідомила, що на підставі цього розслідування відкрито кримінальне провадження за статтею «державна зрада» у відношенні Семочко.