Одеський пологовий будинок – з новим пологовим залом (фото)

В одеському пологовому будинку №7 створений новий пологовий зал сімейного типу.

В окремій комфортабельній кімнаті з диваном і телевізором родичі породіллі можуть очікувати появи на світ новонародженого. Сам зал, де відбуваються пологи, оснащений всім необхідним медичним обладнанням, в тому числі зручним функціональним ліжком. Також блок обладнаний окремим санвузлом з душем, є тут і кімната для чергування медичного персоналу.

З кожним роком у нас зростає кількість партнерських пологів. Батько дитини має можливість бути присутнім на пологах і надавати психологічну допомогу дружині. Крім того, деякі породіллі хочуть взяти з собою для підтримки маму або подругу. У новому пологовому залі така можливість надана, тут можуть перебувати навіть кілька родичів. Ми прагнемо забезпечити максимально комфортні умови для перебування жінок і появи на світ малюків, – зазначила заступник головного лікаря по медичній частині пологового будинку №7 Світлана Черниевская.

Пологовий будинок №7 має десять індивідуальних пологових залів, де проводяться партнерські пологи, і 25 палат підвищеної комфортності, розрахованих на цілодобове спільне перебування мами з новонародженим, а при необхідності – родичів.

Раніше пологовий будинок №7 отримав новий апарат штучної вентиляції легенів, закуплений за рахунок коштів міського бюджету. Проведено і капітальний ремонт фасаду пологового будинку з використанням енергозберігаючих технологій та матеріалів.