Власники одеських готелів не допускають співробітників ДСНС до перевірок

Після пожежі в одеському готелі «Токіо Стар» фахівці ГСЧС по всій країні проводять позапланові перевірки готелів і закладів відпочинку та оздоровлення.

Всього в області підпадає під перевірку 1 001 об’єкт. Станом на 30 серпня перевірені 99 готелів та санаторіїв.

«Особливу увагу рятувальники звертають на обладнання приміщень системами протипожежного захисту (сигналізації), наявність джерел зовнішнього протипожежного захисту та первинних засобів пожежогасіння, під’їзні шляхи до будівель і споруд, відповідність шляхів евакуації, тобто всі фактори негативно можуть вплинути на протипожежний стан об’єктів. Також під час проведення перевірок співробітники ДСНС проводять інструктажі про заходи пожежної безпеки з керівниками зазначених об’єктів та обслуговуючим персоналом» – говориться в повідомлені.

За порушення правил пожежної безпеки складено 36 адміністративних протоколів на керівників та відповідальних посадових осіб. Закінчити перевірки планується до 16 грудня.

Слід зазначити, що власники деяких об’єктів відсутні на місцях в ході перевірки, або не допускають представника ДСНС на об’єкт, що виключає її проведення. За таких випадків фахівці ДСНС будуть інформувати правоохоронні органи та органи місцевого самоврядування для впливу на суб’єктів господарювання – повідомляють в прес-службі ДСНС.