Котельню аеропорту передають місту

Перший заступник міського голови Анатолій Орловський провів виїзну нараду з питання передачі у власність комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» основного і допоміжного обладнання котельні, розташованої за адресою: вул. Центральний аеропорт, 2.

З проханням про передачу цієї котельні до першого віце-меру звернулося керівництво ТОВ «Міжнародний аеропорт Одеса». Пов’язано це з тим, що господарська діяльність в сфері теплопостачання не є профільною діяльністю підприємства, аеропорт не має можливості обслуговувати котельню, що забезпечує теплопостачання дев’яти житлових будинків і одного дитячого дошкільного закладу, самостійно.

В ході наради комісією був проведений візуальний огляд котельні (будівлі, основного і допоміжного обладнання). Згідно з інформацією, наданою ТОВ «Міжнародний аеропорт Одеса», котельня, введена в експлуатацію в 1961 році, готова до роботи в опалювальний сезон 2019-2020 рр. на 85%.

За результатами огляду котельні першим заступником міського голови було дано доручення про прискорення передачі даної котельні єдиним господарським комплексом на баланс КП «Теплопостачання міста Одеси».