В одеському парку оселився пінгвін Пік-Пок

В Одесу на постійне місце проживання з польської Лодзі приїхав головний герой відомого однойменного польського мультфільму «Пінгвін Пік-Пок».

Символічна лавка і скульптура мультяшного героя – подарунок Одесі до Дня міста від муніципалітету міста Лодзь, де встановлено такий самий пінгвіненок.

Одесскій Пік Пок оселився в дендропарку Перемоги – навпроти великого моста через ставок в кінці алеї, що веде від Палацу спорту. Пінгвіненка відразу ж оточили маленькі одесити.

У відкритті скульптурної композиції взяли участь гості з Польщі. Як розповіла Лідія Фазекас, представник Бюро з питань розвитку бізнесу та міжнародних зв’язків Лодзі, у поляків є традиція: якщо потерти долонею дзьоб пінгвіна, удача буде супроводжувати в усьому!

“Я думаю, ця лава з пінгвіном стане улюбленим місцем для малюків та їхніх батьків, які гуляють в парку. Ми в свою чергу передаємо в місто Лодзь туристичний символ Одеси «Якір-серце”, – зазначив перший заступник Одеського міського голови Анатолій Орловський.

“Ми приїхали, щоб разом з одеситами відсвяткувати 225 років з дня заснування Одеси. Але, як відомо, на день народження без подарунків не приходять. І наш подарунок особливий, він представляє культуру Польщі. З цим мультяшним пінгвіном виросло не одне покоління маленьких поляків. Пік Пок виховує в дітях інтерес до світу і навколишньому середовищу. Цей пінгвін символізує всі ті цінності, які лежать в основі дружби Лодзі і Одеси. Ми вітаємо всіх з Днем народження Одеси і бажаємо, щоб ваше місто продовжував також стрімко розвиватися і процвітати !”, – сказав Матеуш Сипа, заступник директора Бюро з питань розвитку бізнесу та міжнародних зв’язків міста Лодзь.