Одеса відзначає 225-річчя (фото)

З самого ранку одесити та гості міста зібралися біля будівле мерії на Думській площі, щоб прийняти участь у святкувані 225-річчя Одеси.

Мер міста Генадій Труханов привітав всіх зі святом, після чого відбулося урочисте підняття прапора Одеси. На святкуванні заходу були присутні почесні громадяни Одеси, а також гості і делегації з 25 країн світу.

На честь свята звання почесного громадянина міста було присвоєно корінному одеситу Валентину Симоненку, який в 1983 році був обраний головою виконкому Одеської міської ради, а в 1991 році став керівником Одеської міськради і виконкому. За 19 років роботи Валентин Симоненко реалізував ряд важливих для міста проектів. Серед них: система підземних переходів на Привокзальній площі, Палац спорту, Музкомедия, швидкісна траса від залізничного вокзалу до площі Толбухіна.

Також в честь святкування ювілею нагороду отримав генеральний директор ПАТ «Одескабель» почесний громадянин Одеської області Дмитро Іоргачев. За вагомий особистий внесок у розвиток промислового комплексу, особисті заслуги у сприянні економічного, соціально-культурного розвитку міста, видатні організаторські здібності, благодійну діяльність та активну громадянську позицію йому вручили почесний знак Одеського міського голови ім. Григорія Маразлі II ступеня.