Петиція щодо збереження скверу за психлікарнею набрала кворум голосів

Відповідно, ЛМР має її розглянути.

Петицію написала львів’янка Катерина Куліш, яка вважає, що передача землі несе в собі ризики корупції та рейдерства.

«Такий проєкт ухвали є законодавчо необґрунтованим та протиправним з огляду на те, що згоди на добровільне вилучення земельної ділянки лікарня не давала, а правові підстави для примусового її вилучення, передбачені земельним законодавством, відсутні. Крім того, Державний акт на право постійного користування землею не може бути скасований ухвалою Львівської міської ради як неповноважним для цієї юридичної дії суб’єктом», – ідеться в петиції.

В той же час, представник лікарні Богдан Чечотка заявляє, що на території мали розмістити спортмайданчик.

«Поруч із ділянкою, яку хочуть забрати під сквер, межує одне з відділень, на базі якого ми планували облаштувати новий сучасний центр реабілітації вояків АТО. А безпосередньо в частині майбутнього скверу хотіли зробити мультифункціональний спортивний майданчик із футбольним, волейбольним полями, тренажерами тощо», – каже він.

Натомість у міській раді кажуть, що ділянка, яку беруть під сквер, була захаращеною і її ніхто не використовував. Також в ЛМР відповіли на обурення, яке серед працівників медзакладу викликало питання про анулювання акту на право користування землею. Територію навколо лікарні обіцяють залишити у її фактичному користуванні, а 0,55 га заберуть лише для облаштування скверу.