Італійська журналістка дізналася, де живе найбільше “нових кіпріотів”

Італійськка журналістка-фрілансер Сара Фаролфі повідомила, що найближчим часом готує серію публікацій, які проллють світло на те, хто і навіщо в останні роки купив паспорт Республіки Кіпр, яка, як відомо, дає “зелену вулицю” всім багатим людям, не особливо цікавлячись їхніми взаєминами з законом у власній країні.

Тільки в минулому році як мінімум 20 українських олігархів і інших небідних людей купили собі кіпрське громадянство. Залишається подумати, навіщо воно їм, якщо закони України не передбачають подвійне громадянство.

Свого часу The Guardian повідомила про наявність паспортів Кіпру у Коломойського, Боголюбова і, імовірно, Григоришина, як бачимо, ці прізвища не були останніми.

Безумовно, українських багатих людей прикупило паспорта Кіпру значно менше, ніж росіян, тих і взагалі майже 100. Купують багатії собі спокійне життя за кордоном не тільки на Кіпрі, але і в Португалії, Іспанії та інших державах. Але Кіпр вигідний тим, що там не потрібно здавати мовні тести: заплатив – і живи. Але бажання стати громадянами Європи найпростішим чином, найчастіше, говорить про речі, які мало хто хотів би витягнути на світло.