В Одесі відбулася колегія міського відділу охорони здоров’я

У будівлі нової мерії за участю заступника Одеського міського голови – директора департаменту фінансів Світлани Бедреги відбулося засідання колегії департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради.

Учасники обговорили питання виконання бюджету і підсумки діяльності закладів первинної медико-санітарної допомоги за перше півріччя 2019 року. На колегії була представлена ​​інформація про роботу в сфері імунопрофілактики інфекційних захворювань у міських медичних установах. Також була озвучена інформація про діяльність Центру невідкладної медичної допомоги, стан пожежної безпеки в лікувально-профілактичних установах Одеси, а також інформатизації медичної сфери і готовності установ другого рівня до переходу на новий механізм фінансування з 2020 року.

Особливу увагу було приділено питанням підписання декларацій з сімейними лікарями та педіатрами. За перше півріччя 2019 року лікарі одеських медустанов первинної ланки уклали з населенням близько 593 тисяч декларацій. В тому числі, підписані 156 тисяч 300 декларацій про медичне обслуговування дітей, що становить 95% від усього дитячого населення Одеси.

Віце-мер Одеси Світлана Бедрега підкреслила необхідність проведення подальшої активної роботи щодо підписання декларацій з населенням і реалізації медичної реформи.