На Одещині рятувальники проводять позапланові перевірки готелів і закладів відпочинку та оздоровлення

На виконання доручення Прем’єр-міністра України у в зв’язку з пожежею в готелі «Токіо Стар» фахівці ДСНС до 16 грудня повинні перевірити в регіоні 1001 готель і установу відпочинку і оздоровленія. Станом на 30 серпня перевірено 99 об’єктів.

При проведенні перевірок особливу увагу рятувальники звертають на обладнання приміщень системами протипожежного захисту (сигналізації), наявність джерел зовнішнього протипожежного захисту та первинних засобів пожежогасіння, під’їзні шляхи до будівель і споруд, відповідність шляхів евакуації.

Також під час проведення перевірок проводяться інструктажі про заходи пожежної безпеки з керівниками та обслуговуючим персоналом.

За порушення правил пожежної безпеки складено 36 адміністративних протоколів на керівників закладів та відповідальних посадових осіб.

На жаль, власники деяких об’єктів відсутні на місцях в ході перевірки, або не допускають представників ДСНС на об’єкти. Про це будуть проінформовані правоохоронці і органи місцевого самоврядування для вжиття відповідних заходів.

Про результати перевірок можна дізнатися на сайті «Інформаційний портал» (https://inspections.gov.ua/).