В Одесі відбудеться флешмоб на честь Маминих іменин

Фонд збереження культурної спадщини «Пам’ять» та музей «Таємниці підземного Одеси», запрошують всіх, хто любить Одесу на флешмоб в честь маминих іменин.

1 вересня о 19:40 у музею Морського флоту на Ланжеронівській, 6 (фонтан «Діти і жаба») стартує незвичайний флешмоб «Діти вітають» – весела музична дія з променадом до Дюка, де відбудеться найцікавіше.

Приєднається до флешмобу може будь-який бажаючий, що має яскравий костюм одеського героя будь-якої епохи і веселий настрій.

Таким неординарним чином організатори вирішили нагадати громадянам Одеси і її гостям про майбутнє свято, показати одеський колорит, підняти настрій одеськими піснями і зробити розіграші безкоштовних квитків і сертифікатів в музеї і ресторацію.

Отже, о 19.40 група дітей Одеси (герої різних епох) в супроводі музичного ансамблю з музикою і піснями висуватимуться від музею Морського флоту по Приморському бульвару в бік пам’ятника Дюку. У самого пам’ятника упереміж з піснями і танцями відбудеться розіграш безкоштовних квитків.

О 20.30 завершення заходу.

Організатори: Фонд збереження культурної спадщини «Пам’ять», музей «Таємниці підземного Одеси», ресторація «Сонькіну Малина», театр одеського колориту “Наші люди”