Одесити – знову найкращі

Корпорація підприємств міського електротранспорту «Укрелектротранс» підбила підсумки конкурсу на краще підприємство за результатами роботи у II квартале2019 року. Для участі в конкурсі 22 підприємства міського електротранспорту України представили показники своєї роботи.

Комунальне підприємство Одеської міської ради «Одесміськелектротранс» визнано найкращим за показниками роботи за II квартал 2019 року.

Перше місце одесити розділили з «Вінницькій транспортною компанією», другу позицію зайняли КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» та Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту «Запоріжелектротранс». Почесне третє місце – у КП «Дніпровський електротранспорт».

Подібні успіхи супроводжували КП «Одесміськелектротранс» і в попередні роки. Так, КП «ОГЕТ» було визнано найкращим в IV кварталі 2015 року та у II кварталі 2016 року, а 2017 рік став для підприємства часом системних успіхів – в кожному з чотирьох кварталів «ОГЕТ» завойовувало перше місце.

За підсумками 2018 року КП «Одесміськелектротранс» також було визнано кращим підприємством міського електротранспорту в Україні. Аналогічного успіху одесити добилися і в першому кварталі 2019 року.