В Одесі будуть фестивалити 10 днів

З 30 серпня по 9 вересня в Одесі відбудеться V фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері» – один з наймасштабніших оперно-балетних фестивалів в Україні.

Стартує фестиваль з опери «Лоенгрін» видатного німецького композитора-романтика XIX століття Ріхарда Вагнера. Експеріментальний концерт формату «Глядач на сцені» представить любителям музики виконання творів Ференца Ліста, Фредеріка Шопена і Сергія Рахманінова.Своім творчістю в рамках фестивалю порадують гості – солісти Національної опери Ізраїлю.

Також в Південну Пальміру приїдуть 200 артистів Національної опери України і виступлять на одеській сцені. Ці гастролі стануть новим етапом у співпраці з провідними театральними колективами України.

1 вересня на Театральній площі відбудеться концерт оpen-air за участю зірок світового балетного мистецтва, провідних артистів балету, оркестру театру.

У концерті візьмуть участь: солістка Австралійського балету Мельбурна Наталі Куш, провідний соліст American Ballet Theatre, Royal Opera House, Bayerische Staatsoper, Dutch National Ballet Метью Голдінг, солісти Національної опери України – заслужена артистка України Наталія Мацак, Сергій Кривоконь, провідні артисти балету, хору і оркестру Одеського національного академічного театру опери та балету.

У програмі – фрагменти з балетів, класичні та сучасні хореографічні мініатюри.