Рюкзак першокласника отримають в подарунок тисячі юних одеситів

За підтримки Одеського міського голови Геннадія Труханова в Південній Пальмірі вже четвертий рік проходить акція “Рюкзак першокласника». Мета її – допомогти сім’ям з дітьми пільгових категорій підготуватися до нового навчального року.

У Літньому театрі Міського саду майбутніх першокласників Приморського району привітав і вручив рюкзаки голова районної адміністрації Марат Корольов. Діти, крім свого першого рюкзака, отримали ще й необхідні канцелярські приладдя: кольорові олівці, альбоми, пластилін, кольорову крейду, пенали, ножиці, фломастери, точилки, гумки і лінійки. Вихованці Одеського центру дитячої та юнацької творчості «Моряна» подарували першокласникам свої виступи.

Першокласників з багатодітних сімей Київського району вітали в кінотеатрі «Золотий Дюк». Напередодні початку навчального року діти також отримали рюкзаки та канцелярське приладдя. Привітали майбутніх першокласників перший заступник райадміністрації Тетяна Проданчук і депутат Одеської міської ради Олег Бриндак. На завершення святкового заходу дітям показали мультфільм «Angry birds» в 3D форматі.

В рамках проведення акції «Рюкзак першокласника» і підготовки до нового 2019/2020 навчального року вручення майбутнім першокласникам пільгових категорій рюкзаків і комплектів канцелярського приладдя проходить у всіх районах Одеси. Такі подарунки до школи отримають близько двох тисяч юних одеситів.