Одеса першою в Україні прийме унікальний форум

25-26 вересня 2019 року в Одесі відбудеться зустріч координаторів Глобальної мережі інтеркультурних міст (ІСС) з понад 30 країн світу. Координаційні зустрічі Глобальної мережі ІСС проводяться раз на рік з метою підведення підсумків, встановлення нових викликів і підготовки наступної програми роботи, яка покликана сприяти подальшому розвитку мережі та інтеграції інтеркультурної моделі.

Одеса – одне з десяти інтеркультурних міст світу (всього на сьогодні в мережі їх 136) і перше місто в Україні, яке прийме у себе учасників цієї важливої ​​події.
Програма робочої зустрічі вперше включатиме сесію системного проектування – впровадження нової розробленої методології оцінки ролі різних елементів і процесів в складних інтеркультурних системах, їх взаємодії, виявлення слабких і сильних сторін впровадження інтеркультурної моделі міст.

Для забезпечення діяльності національної інтеркультурної мережі України Рада Європи виділила грантові кошти в розмірі 10 663 євро. З огляду на той факт, що більшість заходів відбудеться саме в Одесі, грантоотримувачем цих коштів виступив департамент культури і туризму Одеської міської ради.