Боротьба за Таїровську ОТГ: в хід пішли брудні прийоми

У селищі Таїрове на роботу сьогодні не виїхала комунальна техніка, яку місцевий ЖКГ орендував у приватних осіб. Селище залишився без сміттєзбиральних машин, тракторів, асенізаторської машини, автовишки. Подяку за це місцеві жителі можуть висловити хіба що колишньому голові селищної ради Тимуру Хасаєву, який намагається дестабілізувати ситуацію в громаді.

Крім проблем з комунальної технікою жителів вже дивує відсутність соціальних автобусів, які до кінця серпня повинні були возити охочих до моря. Ось так колишній голова селища показує свою повагу до жителів громади.

Також стало відомо, що вночі з приміщення місцевого ЖКГ була вивезена вся комп’ютерна техніка і великий обсяг документів.

У зв’язку з пропажею документів і проблем з комунальною технікою, нова виконуюча обов’язкі голови селищної ради Лариса Бурлака вже готує заяву в правоохоронні органи для дачі правової оцінки колишніх посадових осіб ОТГ.

Нагадаємо, що вчора будівлю селищної ради блокували тітушки, зібрані Тимуром Хасаєвим. Це сталося через те, що на минулій з ранку сесії селищної ради Хасаєв був знятий з посади шляхом таємного депутатського голосування. Коли будівлу вдалося розблокувати, то з’ясувалося, що звідти зникли велика кількість документів і гербова печатка селищної ради.