Тітушки заблокували будівлю селищної ради в Одеській області

Загострення конфлікту сталося біля стін заблокованого після відставки глави Таїровської селищної ради. Двері адмінбудівлі намагалися зламати і навіть відкрити за допомогою співробітників ДСНС, але безрезультатно. На сходах біля входу спалахують бійки.

Так, на місце подій прибула пожежна машина. За словами рятувальників, на лінію «101» надійшло повідомлення про пожежу в будівлі селищної ради. Не побачивши жодної ознаки загоряння, рятівники вирішили, що не будуть зламувати двері.

Сьогодні, нагадаємо, в селищної раді проходила сесія, під час якої більшість депутатів проголосувало за відставку глави зборів Тимура Хасаева. Обов’язки селищного голови повинні були покласти на секретаря ради Ларису Бурлаку. Після рішення про відставку молоді люди спортивної зовнішності (як видно, прихильники Хасаева) заблокували будівлю. Лариса Бурлака і деякі депутати залишилися зовні в очікуванні вирішення конфлікту.

Співробітники поліції насилу і після декількох бійок взяли під контроль сходи, що ведуть до входу в селищну раду. Йдуть переговори про те, щоб Лариса Бурлака увійшла в будівлю.

Джерело: Думська