Хасаєви продовжують розгойдувати ситуацію навколо Таїровської селищної ради

Новий виконуючий обов’язки голова Таїровської селищної ради Лариса Бурлака не може заступити на пост і прийняти документи, як належить за процедурою.

Всьому виною тітушки, яких зібрали колишній голова селищної ради Тимур Хасаєв і його батько Хасан Хасаєв, які закрили будівлю селищної ради і нікого не пускають всередину. У будівлю не можуть зайти ні депутати, ні правоохоронці. За нашою інформацією, це пов’язано з боязню допустити до інвентаризації документів, які повністю викриють колишнього главу ОТГ Тимура Хасаєва і колишню виконуючу обов’язки першого заступника ради Наталію Чегодар.

Нагадаємо, сьогодні, 22 серпня, на 14 сесії Таїровської селищної ради шляхом депутатського голосування був звільнений з посади голова ради Тимур Хасаєв. “За” проголосували 19 депутатів. Таке рішення було прийнято в ході сьогоднішньої сесії. Приводом для дострокового припинення повноважень голови селища названі порушення Тимуром Хасаєвим законів про звернення громадян, про очищення влади, протидії корупції та інших.