У Малиновському районі – нове футбольне поле

Будівництво футбольного поля в мікрорайоні «Курсаки» з проведенням капітального ремонту елементів благоустрою прилеглої території – сквера, розташованого в межах вулиць: Качалова, Полтавської та Профсоюзной – це проект-переможець «Громадського бюджету».

«Основний метою проекту є внесення вкладу в спортивну складову міста, популяризація здорового способу життя, створення умов для жителів Малиновського району і міста в цілому для занять спортом і безпечного, комфортного сімейного відпочинку в сквері, розташованому в мікрорайоні «Курсаки”», – зазначили автори проекту.

В ході реалізації проекту в сквері облаштовано футбольне поле для гри в міні-футбол, яке обладнали новим покриттям, забезпечили огорожею висотою 4 метри і виконали роботи по його зовнішньому освітленню. Пішохідні доріжки на території скверу вимостили тротуарною плиткою, встановили лавочки і урни.

Замовником робіт з капремонту футбольного поля та елементів благоустрою прилеглої території в сквері виступило управління капітального будівництва Одеської міськради.