Рятувальники приїхали в “Вікторію”

Для навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності одеські рятувальники провели громадську акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти.” в Одеському міському оздоровчо-спортивному комплексі “Вікторія”. Учасникам заходу стали діти пільгових категорій, які відпочивають в “Вікторії”, і педагогічний колектив.

Спочатку співробітники ДСНС зустрілися з адміністрацією і персоналом, адже навчання дітей правилам безпеки і контроль за дотриманням цих вимог у повсякденному житті – одна з головних обов’язків педагогрв. Присутнім розповіли, як діяти при виникненні перших ознак загоряння, які підручні засоби можна використовувати для гасіння вогню, а також про організацію цілодобового чергування пожежно-рятувальних підрозділів, зазначивши, що для виклику “служби порятунку-101” вирішальна кожна секунда. При проведенні навчального тренінгу присутні отримали практичні навички користування порошковим і вуглекислотним вогнегасниками.

Знайомство з сучасною пожежно-рятувальною технікою стало справжнім святом для дітей. Адже не часто є можливість посидіти за кермом справжнього пожежного автомобіля, приміряти шолом і захисний одяг рятувальника, потримати пожежний ствол і направити потужний струмінь води для гасіння умовної пожежі.

Дуже важливо, що за час перебування в “Вікторії” діти не тільки відпочинуть і підготуються до навчального року, а придбають необхідні і корисні знання з безпеки життєдіяльності, стануть більш захищеними від небезпечних життєвих ситуацій.