– Мої вибачення до компанії “Карабінер”: Вадим Чорний переплутав охоронні фірми

Вадим Чорний визнав, що з охоронною компанією “Карабінер” у нього не було ніяких договірних відносин з протипожежної безпеки. Публічні вибачення до компанії були принесені на минулому напередодні засіданні Київського суду щодо обрання запобіжного заходу Вадиму Чорному.

“Компанія правильно називалася” Укрохорона “. Мої вибачення компанії” Карабінер “, – сказав Чорний на суді.

Варто нагадати читачам, що зараз Вадим Чорний всіляко намагається перекласти відповідальність за 9 людей, які загинули у нього в готелі, побудованному в будівлі колишнього трамвайного депо. Два дні тому Чорний опублікував лист, в якому звинувачував охоронну фірму “Карабінер” в тому, що компанія не викликала пожежників, коли сигнал про пожежу прийшов до них на пульт. На своїй офіційній сторінці компанія “Карабінер” заявила, що з “Токіо Стар” у них був договір тільки на тривожну кнопку, що в підсумку і підтвердилося.

У цій ситуації дивно повелися деякі ЗМІ, які розтиражували звинувачення Чорного на всю Україну. Адже в листі Чорний звинувачував в пожежі не тільки охоронну компанію, але і той же міський ДАБК, який приймав об’єкт, а також ДСНС. Однак ЗМІ цілеспрямовано акцентували увагу на одній з найбільших в Одесі охоронній фірмі, що має 30 екіпажів по місту і охороняє понад 21 тисячу об’єктів.

Коментар власника готелю «Токіо Стар» у залі суду

Прямо зараз у Київському районному суді обирають запобіжний захід власнику готелю «Токіо Стар».

Копи наполягають на триманні Вадима Чорного під вартою, адвокати просять бізнесмена відпустити. Запевняють – йому ніби-то досі не вручили підозру. Суд триває вже майже 4 години.

Що ще дізналися за день:
Тіла шістьох з дев’яти загиблих опізнали. Серед них десятирічна дитина, 73-річна австралійка та молода пара з Балти – тінейджерів поховали сьогодні. П’ятеро постраждалих досі знаходяться в реанімації.
В мерії заявили, що Вадим Чорний відмовився виплачувати компенсації постраждалим. Ну а поки судове засідання триває – ловіть невеличкий комент підозрюваного ? #редакція

Geplaatst door «Редакція» op Maandag 19 augustus 2019