“Токіо Стар” не отримував дозволу на реорганізацію складів у готель

Документи, що дозволяють функціонування готелю після реорганізації приміщень депо на вул. Водопровідній, 1а, так і не знайшлися.

Про це стало відомо під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської ОДА.

“Ми знайшли 5 декларацій. У жодному документі немає згадок того, що за даною адресою можна проживати. Будівлі були здані в оренду як складські приміщення”, – заявив в.о. директора департаменту архітектури Ігор Черкасов.

Цілком ймовірно, що ця інформація може стати приводом для початку нових кримінальних проваджень щодо як власників і керівництва готелю, так і по відношенню до чиновників, які займалися видачею дозвільних документів.

“Я думаю, що це може стати приводом для початку нових кримінальних проваджень, щодо видачі всіх цих дозволів і функціонування закладу в цьому будинку”, – заявила в.о. голови Одеської ОДА Світлана Шаталова.

Як повідомили представники правоохоронних органів, зараз власник готелю Вадим Чорний знаходиться у СІЗО, тривають слідчі дії.  Протягом найближчих днів правоохоронці планують вийти на санкцію в суді міста Києва.

Правоохоронці також зазначають, що готель був “ямою”, з якої діставали гроші. В “Токіо Стар” не велась нормальна документація і звітність, через що також ускладнюється процес установки осіб загиблих.

Надалі буде створено робочу групу і всі об’єкти Вадима Чорного будуть перевірені протягом тижня-двох, згідно з усіма вимогами законодавства.

Джерело: odesa.depo.ua