Вадим Чорний хотів обдурити Президента Зеленського, але не вийшло

Скандально відомий одеський бізнесмен Вадим Чорний в опублікованому напередодні в ЗМІ листі заявив, що у нього в готелі “Токіо Стар”, де загинули люди, працювала пожежна сигналізація, були справні гідранти, а в номерах і коридорах були теплові датчики, інформація з яких нібито повинна була надходити на пульт охоронної компанії “Карабінер”.

Достовірно відомо, що насправді гідранти були «заглушені», а пожежна сигналізація взагалі працювала лише частково, що підтверджують потерпілі, яким пощастило залишитися у живих.

Як стало відомо нашій редакції, в готелі у адміністратора була тільки “тривожна кнопка” для виклику групи швидкого реагування, яку зазвичай використовують хіба що для захисту від п’яних постояльців або бешкетників. А сигнал про пожежу ніяк не міг надійти на пульт охорони, так як власник готелю пошкодував грошей на обладнання протипожежної сигналізації та її обслуговування. Саме в зв’язку з цим Вадим Чорний не допускав ДСНС до планової перевірки, яку рятувальники планували провести в готелі.

Нам вдалося отримати коментарі від компанії “Карабінер”. Там офіційно заявляють, що лист Вадима Чорного є абсолютно неправдивим у тому, що у “Карабінер” були договірні відносини з протипожежної безпеки з готелем “Токіо Стар”. У компанії підкреслюють, що з готелем у них був укладений лише договір на кнопку тривожного виклику групи швидкого реагування. Відповідні документи були передані в поліцію.

Варто нагадати читачам, що Вадим Чорний вже не перший рік “грається” з цільовим призначенням своєї нерухомості. Готель “Токіо Стар” розташований в будівлі колишнього трамвайного депо. Правоохоронці вже з’ясовують законність передачі прав власності на будівлю Вадиму Чорному. Законність відкриття готелю в такому місці також стоїть під питанням. Варто також відзначити, що бізнесмен володіє і підземним торговим центром на Грецькій площі, де за документами взагалі повинен був бути паркінг, також не зовсім законний.