У Tinder розмістили акаунти львівських засків

Ідея в тому, щоб знайти гроші для реконструкції.

У додатку для знайомств Tinder протягом останніх кількох днів з’явились профайли українських замків, які потребують відновлення. Таким незвичним способом український благодійний фонд «12 вартових» намагається знайти спонсорів для реставрації замків.

Як розповідають благодійники, мета незвичної акції у тому, щоб привернути увагу до забутих замків, які потребують збереження та зібрати кошти на їх відновлення. Для цього у найпопулярнішому в світі додатку для знайомств Tinder серед профайлів дівчат та хлопців створили профайли 12 замків.

Зокрема профайли створили Поморянському, Свіржському замкам та палацу Жевуських-Лянцкоронських на Львівщині, Микулинецькому замку та Коропецькому палацу на Тернопільщині, Хустському замку та замку Сент-Міклош на Закарпатті, палацу Сангушків на Хмельниччині, замку Острозьких на Рівненщині, палацу Шувалових та садибі Даховських у Черкаській області та Шарівському замку у Харківській області.

При цьому під фото кожного замку розмістили оригінальні підписи про пошук музи з хештегом #самотністьруйнує.

«Одинак з військовим минулим шукає свою музу. Я ще у розквіті сил – маю лише 535 років і досить непоганий стан. Не хочу лишатися наодинці, бо #самотністьруйнує мене та може розпорошити на порох», – наприклад, йдеться в описі до профайлу Свіржського замку, що на Львівщині.