Після пожежі в одеському готелі Гройсман доручив почати масштабні перевірки

Цієї ночі в 1:34 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в Одесі в готелі «Токіо Стар» виникла пожежа. Через 5 хвилин на місце події прибули перші пожежно-рятувальні підрозділи. Горів другий поверх – на площі 200 м.кв. У готелі перебувало близько 200 осіб. Під час ліквідації пожежі було евакуйовано 136 осіб, врятовано – 7, постраждало 10 осіб. Вони спрямовані в медичні установи міста – більшість в опіковий центр 10 ГКБ. Виявлено 8 загиблих, анкетні дані яких встановлюються.

В 3:36 пожежа була локалізована і о 4:32 ліквідована на площі 1000 м.кв. До гасіння залучалось 13 одиниць основної та спеціальної техніки і 65 чоловік особового складу.

Після того, що сталося, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив перевірити всі місця відпочинку людей, готелі і санаторії.

“Пожежа в Одесі. Жахлива трагедія. Мої співчуття рідним загиблих. Дякую рятувальникам, які самовіддано боролись з вогнем і все ж врятували з пастки людей.  Доручаю негайно розпочати масштабні перевірки місць відпочинку людей – передусім готелів і санаторіїв. Власники та керівники таких об`єктів повинні нести повну відповідальність за безпеку людей, а винні мають бути покарані!” – пише Гройсман.