Одеса-Німеччина: третій рік поспіль

У цьому році 28 юних одеситів з малозабезпечених сімей та дітей з інвалідністю відпочили і оздоровилися в дитячо-молодіжному таборі «Round Table Kinder- und Jugendcamp Kaub eV», розташованому в гірничо-лісовому масиві поблизу міста Кауб (земля Рейнланд-Пфальц, Федеративна Республіка Німеччина). Відпочинок за кордоном в рамках співпраці одеської мерії з німецьким благодійним фондом «Round Table» для дітей пільгових категорій Одеси організовують третій рік поспіль.

В ході поїздки юні одесити змогли оцінити красу і масштабність мальовничого району Німеччини з середньовічними замками та історичними містами – Долину Рейну, об’єкт Світової спадщини ЮНЕСКО. Хлопці побачили замки Рейнштейн, Зоонек, Гутенфелс, руїни замку Еренфельс, Замок Пфальцграфенштайн і овіяну легендами знамениту скелю Лорелей.

У програму перебування були включені екскурсії, катання на підвісній канатній дорозі і річкова прогулянка на катері. Також для хлопців підготували квести, водні та футбольні турніри, лісові походи, майстер-класи з приготування їжі і барбекю. Після закінчення перебування в таборі діти отримали подарунки.

На реалізацію цього проекту з міського бюджету було виділено 0,5 млн. гривень. Організаційно-правове забезпечення здійснено департаментом праці та соціальної політики Одеської міськради.