НК про об’єднання націоналістів: “Єдиний щит від реваншу”

Звернення опубліковане на сторінці НК Львівщини.

Українські націоналісти об’єднались, щоб запобігти сповзанню держави у прірву. Вперше праві сили йдуть на вибори єдиним списком на базі ВО «Свобода». 
В умовах розгортання проросійського реваншу та підготовки капітуляції України націоналісти в парламенті — це життєва необхідність. Сьогодні нам немає альтернативи на українській політичній арені.

Ми є повною протилежністю сучасним кишеньковим "партіям". Типові політичні проекти складаються із злодійкуватих клептократів, клоунів, співаків і просто випадкових осіб. Більшість з них немає жодних заслуг перед Україною.
Ядром націоналістичного руху є Герої війни, волонтери та небайдужа пасіонарна молодь.
Це люди дії, які конкретними справами довели свою любов до Батьківщини. Саме націоналісти повалили бандитський режим Януковича в 2014 р., саме вони в перших лавах добровольців пішли боронити Україну від московської агресії на передову.

Олігархічні політичні проекти не мають жодних ідейних підвалин. 
Вони грунтується виключно на фінансових вливаннях та меркантильних прагненнях. У націоналістів ситуація діаметрально протилежна.
Фундаментом нашої діяльності є ідеологія українського націоналізму, якою керувалися у своїх чинах Євген Коновалець, Роман Шухевич, Степан Бандера та десятки тисяч незнаних героїв України.

Націоналістичний рух існує завдяки тисячам активістів та симпатиків, які свідомо та безкорисно присвячують себе служінню Ідеї Nації. Їхня кількість стрімко зростає.
Основну частину серед них становить націоналістична молодь.
Молоді пасіонарні хлопці та дівчата, яким не байдужа доля Батьківщини, жадають кардинальних змін.

Націоналісти вже сьогодні змінюють країну на краще. 
Поки політикани роздають обіцянки, ми без державної підтримки втілюємо у життя десятки ініціатив, спрямованих на всебічний розвиток української Нації: від літературного клубу "Пломінь" та історичного проекту "Пам'ять Нації" до "Юнацького корпусу". 
Лише на Львівщині за минулий рік Національний корпус провів десятки просвітницьких заходів та успішних акцій з практичним результатом.

Сьогодні до влади рвуться відверті українофоби, щоб поставити нашу Націю на коліна перед Кремлем.
Цілком очевидно, що 5 колону не зупинять блазні чи трубадури. Тим паче марно чекати відсічі реваншистам від вчорашньої влади, яка дозволила московській агентурі підняти голови.
Тільки націоналісти здатні реально зупинити українофобів.

Тож, 21 липня на нас чекає доленосний вибір.
Єдиною силою, яка без жодних компромісів відстоюватиме інтереси українців є націоналісти.
Кожному небайдужому до долі Батьківщини належить віддати свій голос за ВО "Свобода".
Підтримка націоналістів — це вибір Великої України, сильної держави, де панує соціальна й національна справедливість. 
Вибір української перемоги замість капітуляції. 
Вибір гідного майбутнього без медведчуків, свинарчуків і клоунів.

Разом до перемоги!
Майбутнє належить нам!,  -сказано у зверненні