В Одесі викликати поліцію можна через мобільний додаток ”My Pol”

В Головному управлінні Національної поліції в Одеській області відбулася презентація нового безкоштовного мобільного додатку My Pol, який прискорить реагування правоохоронців на виклики громадян і оптимізує роботу поліції.

У нашому регіоні додаток My Pol набуває статусу офіційного каналу зв’язку між службами Національної поліції і громадськістю. Сервіс є повністю безкоштовним і відкритим для завантажень платформах Play Market і App Store.

Користувачі зможуть миттєво викликати поліцію за допомогою кнопки SOS, якщо їх життю загрожує небезпека. Додаток передає дані про особу і місцезнаходження заявника (згідно геолокації), а також може попередньо кваліфікувати правопорушення за допомогою спеціального меню.

Також є можливість отримувати термінові оповіщення від поліції, оцінювати роботу поліцейського (вказавши при цьому номер жетона), переглядати карту з адресами відділів поліції та інше.

Цей додаток дуже ефективний для людей з обмеженими можливостями (вадами слуху), які не в змозі по телефону викликати поліцію.