У Регенсбург приїхав “Якір-серце”

З 12 по 16 серпня перший заступник Одеського міського голови Анатолій Орловський знаходиться в місті-побратимі Одеси – Регенсбурзі (Німеччина). В рамках візиту перший віце-мер привіз в Регенсбург туристичний символ Одеси – скульптуру «Якір-серце».

Її планується встановити в одному з парків в ювілейному 2020 році як символ багаторічної дружби міст-побратимів Одеси і Регенсбурга.

Найближчим часом розпочнуться роботи з підготовки фундаменту для скульптури. Анатолій Орловський ознайомився з проектом «Міні-Регенсбург», в якому на даний момент бере участь делегація учнів Одеських навчально-виховних комплексів «Гімназія № 2», №90 та спеціалізованої школи № 35. Поїздка одеських школярів відбулася в рамках реалізації міжнародного проекту «Міні- Регенсбург».

«Міні-Регенсбург» – це імітація життєдіяльності міста, де дітям дозволено самостійно робити майже все те, що роблять дорослі: шукати роботу в бюро з працевлаштування, пробувати себе в різних професіях, займатися банківською справою та інше. У Регенсбурзі юні одесити також презентували рідне місто, представивши відеоролик на німецькій мові.

Крім того, в квітні минулого року Анатолій Орловський в ході робочого візиту в Регенсбург підписав з муніципалітетом міста угоду про розробку проекту скверу «Регенсбург» в Одесі. Сторонами планується спільне проектування і створення в Одесі «Регенсбург-алеї» з використанням «зелених» технологій.