Працівники ОПЗ готові протестувати

Колектив Одеського припортового заводу знаходиться в передстрайковому стані і готовий їхати в Київ, щоб боротися за своє майбутнє. Про це повідомив заступник директора ОПЗ Микола Щурик.

Таку реакцію викликав лист від Фонду Держмайна України, відправлений в КМУ, з вимогою зміни керівництва ОПЗ.

За словами Щурікова, запуск заводу сьогодні став можливий тільки після звернення до Президента України В. Зеленському, з проханням дати відновити виробництво з дотриманням закону і не створювати штучних перешкод. Саме завдяки реакції на це звернення, стало можливо врегулювати поточні проблеми, провести прозорий відбір і відновити виробництво.

Щурик підкреслив, що дії є незаконними і підлягають оцінці і відповідному реагуванню правоохоронних органів і можуть привести до руйнування заводу.

«Завод запустився і в колективі почала з’являтися впевненість в завтрашньому дні, впевненість в тому, що Одеський припортовий завод знову запрацює на повну силу. І тому працівники ОПЗ будуть відстоювати свій рідний завод і зроблять все, що в їх силах, щоб не допустити незаконних дій, спрямованих в бік підприємства », – заявляють співробітники ОПЗ.