Діти з Одеси беруть участь в міжнародному проекті

Делегація учнів Одеських «Гімназії № 2», №90 та спеціалізованої школи № 35 в супроводі вчителів німецької мови знаходиться в місті-побратимі Одеси Регенсбурзі (Німеччина).

Поїздка відбулася в рамках реалізації міжнародного проекту «Міні-Регенсбург» за зверненням мера міста пані Гертруди Мальц-Шварцфішер. Мета проекту – розвиток комунікаційних навичок у дітей, ознайомлення молоді з функціонуванням соціуму і різними професіями. До участі були запрошені одеські школярі у віці від 10 до 12 років.

Проект «Міні-Регенсбург» являє собою імітацію життєдіяльності міста, де дітям дозволено самостійно робити майже все те, що роблять дорослі: шукати роботу в бюро з працевлаштування, пробувати себе в різних професіях, займатися банківською справою та інше. Під час перебування в Регенсбурзі юні одесити презентували рідне місто, представивши відеоролик на німецькій мові.

Також школярі знайомляться з культурою та національними традиціями Німеччини. Хлопці побували на екскурсіях в німецьких містах Мюнхені і Нюрнберзі. А по дорозі додому планують ознайомитися з визначними пам’ятками Праги.