Напад на одеських журналістів вимагають розслідувати

Інститут масової інформації наполягає на реакції поліції і початку розслідування нападу на журналістів «Думській TV», яка сталася в одному з лотомаркетов Одеси.

Як повідомляє видання «Избирком», про це заявив представник ІМІ Павло Колотвін. За його словами, журналісти публічно використовували журналістські посвідчення і повідомили про свою професійну приналежність.

«З початку 2019 ІМІ зафіксував 10 випадків порушення прав журналістів. Поліція Одеської області внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань дев’ять таких справ відповідно до статей 171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) і 345-1 (загрози або насильство над журналістами) Кримінального кодексу України. Тому очікуємо реакцію від місцевої поліції і початок розслідування », – заявив він.

Нагадаємо, на знімальну групу «Думській ТВ» напали напередодні, 8 серпня, в одному з «лотомаркетов». Журналістів атакував невідомий чоловік і коли він дізнався, що йде пряма трансляція, почав погрожувати співробітникам ЗМІ, а потім відібрав у оператора пристрій, яким велася зйомка. В результаті інциденту було пошкоджено апаратура. Журналісти звернулися з заявою в поліцію.