Одеський електротранспорт стабільно оновлюють

Паралельно зі складанням нових трамваїв і придбанням сучасних тролейбусів КП «Одесміськелектротранс» активно проводить капітальний ремонт рухомого складу. У минулому році фахівці підприємства капітально відремонтували більше 20 трамваїв. А з початку цього року було відреставровано 15 трамваїв і 8 тролейбусів.

Довговічність і більш привабливий зовнішній вигляд вагонів забезпечуються сучасними технологіями, застосовуваними при капремонті.

“Ми приділяємо велику увагу постійному поліпшенню якості ремонту кузова, гарантія на деталі стала довше, якість матеріалів – висока. Салон трамваїв і тролейбусів замінюється практично повністю – в них нові обшивка, стеля, крісла, підлога і двері. Активно застосовується порошкове забарвлення для поручнів. Це робить покриття більш довговічним”, – зазначив головний інженер КП «Одесміськелектротранс» Олександр Каташинський.

Весь рухомий склад, що проходить капітальний ремонт (трамваї «Татра», К1, тролейбуси «Шкода», ЮМЗ, «Тролза», ЗІУ-9), фарбують відповідно до єдиного паспорту забарвлення в кольори міста.

Днями одеситів порадує тролейбус ЗІУ-9, який повернувся в стрій після довгого простою. Як відзначили фахівці підприємства, сьогодні цей тролейбус виглядає краще, ніж при випуску.