Культуру в маси: театри і великі супермаркети зобов’язали облаштувати туалетами

З листопада одеські кінотеатри та театри чекають зміни – в Україні прийняли нові будівельні норми. Громадськими вбиральнями повинні облаштувати великі супермаркети, у яких торгова площа 2500 квадратних метрів. Причому зміни передбачають також і збільшення вдвічі кількість жіночих туалетів, там, де вони вже є.

Нововведення, які вступлять в силу з 1 листопада 2019 року, будуть стосуватися будівництва нових і реконструкції вже існуючих театрів і кінотеатрів, а також установ культури. Санвузли будуть встановлювати з розрахунку один на 15 осіб в кінотеатрах і на 10 осіб – в театрах

Один санітарний прилад на 600 квадратних метрів торговельної площі, але не менше чотирьох санітарних приладів на об’єкт. Кабіни повинні бути обов’язково окремо для чоловіків і для жінок, також повинні бути універсальні туалети для зручного користування маломобільними групами населення. У таких санвузлах повинні бути обов’язкові пеленальні столики для немовлят.

В цілому, головна мета таких нововведень – підвищити комфорт відвідувачів в громадських місцях культури і супермаркетах.