Буря звалила більш 22 дерев та зірвала дроти (фото)

Перший заступник Одеського міського голови Анатолій Орловський проінспектував роботи з ліквідації наслідків негоди 3-4 серпня в Одесі.

За інформацією комунальних підприємств «Міськзелентрест» та «ЖКС», в результаті негоди в Одесі повалено 22 дерева і 4 великих гілки. Проводиться розпил та вивезення дерев, що впали. Здебільшого адрес роботи вже виконані.

Також ведуться роботи по відновленню повітряних ліній зовнішнього освітлення. Всього в результаті негоди, за інформацією КП «Одесміськсвітло», за останню добу виявлено 15 обривів електромереж через повалені дерева. Також зафіксовано 23 пошкодження ліній зовнішнього освітлення. Роботи по виявленню ушкоджень тривають.

Крім того, деревом, що впало на вул. Генерала Петрова, 27/6 збило опору електромереж.

Одеська мерія звертається до одеситів і гостей міста з проханням бути пильними, максимально обмежними та уважними, особливо літніх осіб, дітей і вагітних жінок, а також не залишати транспортні засоби під деревами і лініями електропередач, обережно пересуватися під деревами – в результаті дощу і сильний поривчастий вітер можливе падіння гілок і кабелів.