Рятувальники ліквідовують наслідки буревію та зливи в Одесі і області

Рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки сильних опадів і вітру в Одесі та області.

4 серпня о 00:44 в службу порятунку 101 надійшло повідомлення, що в Овідіопольському районі неподалік від села Роксолани легковий автомобіль застряг в бездоріжжі. Прибувши на місце виклику, рятувальники витягли на нормальну ділянку дороги автомобіль і надали допомогу пасажирам, серед яких було двоє дітей.

Також о 01.30 був витягнутий загрузлий на бездоріжжі легковий автомобіль на під’їзді до Санжейке.

Цієї ж ночі в Білгород-Дністровському районі о 02:20 було надано аналогічна допомога людям, які прямували з села Турлак в село Сухолужжя.

У селі Дельжілер Татарбунарського району вночі рятувальниками було відкачано 500 кубометрів дощової води з території 7 приватних домогосподарств. У селі Виноградівка Арцизького району – 30 кубометрів води з території 2 приватних домогосподарств, а в Арцизі – 55 кубометрів дощової води з підвального приміщення 5-поверхового житлового будинку на вулиці Будівельників.

Попрацювали рятувальники і на Кародіно-Бугазі, відкачавши після півночі 50 кубометрів дощової води з террітороіі трьох садиб.

В Одесі рятувальники провели прибирання аварійних дерев, що впали на легкові автомобілі на вулицях І. Рабина і Отамана Головатого. У Малиновському районі на вулиці Радіальної сталося підтоплення 7 одноповерхових приватних житлових будинків.

До ліквідації наслідків підтоплення в 1:17 було залучено пожежно-рятувальний підрозділ. Рятувальники відкачано 250 кубометрів води, роботи тривають.