На Львівщині відкриють перший сільський фонтан

На днях у селі Устя, що на Миколаївщині відкриють фонтан. Його облаштували на дитячому майданчику на околиці вулиці Поляна, поблизу Дністра.

Устя буде першим селом в області, що має таку споруду-розвагу. Про це повідомляє Львівська Мануфактура новин.

«Коли ми встановили дитячий майданчик на Поляні, то із перспективою розширення, виділили під це доволі великий шмат землі, – розповідає виданню сільський голова Ігор Мельник. – Адже на вулиці живе багато молодих сімей, то ж сподіваємося, що і діток там із кожним роком більшатиме. Обрали ділянку на околиці, бо там дуже спокійно і тихо, та й транспорту практично немає. Обгородили, встановили гойдалки і гірки і зрозуміли, що місцина виглядає трохи порожньо. Але, так як у сільському бюджеті більше коштів не було, то так і залишили.»

Ідея встановити там повноцінний фонтан виникла у жителів вулиці Поляна.

«Облаштувати фонтан запропонували Тарас Галан, Руслан Маруняк та Михайло Буга, – каже Ігор Мельник. – Я радо відгукнувся на таку пропозицію, адже розумів, що якщо ми її втілимо у життя, то Устя буде першим селом, яке матиме діючий фонтан. Відверто кажучи, усі роботи по облаштуванню споруди люди робили самотужки. За свій кошт від сусідніх будинків провели воду, збудували резервуар. Вже на днях плануємо його запустити. Воду подаватимемо, поки буде тепло на дворі. Хочемо, щоб фонтан працював увесь день, адже тут постійно відпочивають молоді матусі із своїми дітками. Наразі цівки будуть невисокі, десь до пів метра. Але з часом, якщо ідея приживеться, фонтан модернізуємо. А може, і ще встановимо декілька на інших вулицях».