На Львівщині судитимуть екс-керівника одного з управлінь обласної ради

Через його бездіяльність комунальний заклад та обласний бюджет недоотримали майже 5 мільйонів гривень.

Як повідомоили у відділі комунікації поліції Львівської області, працівники управління захисту економіки Львівщини спільно зі слідчими Галицького відділу поліції та за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №1 виявили недоотримання 4,8 мільйонів гривень за використання нежитлового приміщення комунального закладу Львівської облради. 

Встановлено, що у 2006 році одному із підприємств було передано в оренду нежитлові підвальні приміщення в центральній частині Львова загальною площею 405,9 кв. м терміном на 10 років. Керівник управління облради не проконтролював надання в оренду та використання майна, його належний облік та інвентаризацію, внесення у комплексну інформаційно-комп’ютерну базу даних щодо експертної вартості та орендарів (об’єктів оренди).

Після закінчення дії договору чиновник не видав наказів чи розпоряджень щодо проведення повторної експертної оцінки, а також не здійснив жодних дій щодо переукладення договору чи оскарження його умов у судовому порядку. Внаслідок цього, комунальний заклад та обласний бюджет недоотримав кошти на суму у 4,8 мільйона гривень.

За вчинене екс-керівнику управління облради повідомлено про підозру за ч.2 ст.367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт скеровано на розгляд в суд.

Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.