Волонтери подарували дитячій поліклініці апарат для скринінгу слуху

Сьогодні багато дітей з’являється на світ зі слуховими порушеннями. Про цю невтішну тенденцію говорить статистика, що показує, що на 1000 новонароджених припадає від двох до шести малюків з цими відхиленнями!

Подібне порушення слуху може негативно відбитися на мовному та загальному розвитку дитини, так як часто, без масового скринінгу не виявляється вчасно. А наслідки пізнього діагностування дуже згубні для того, що ми називаємо щасливим дитинством.

Ще недавно в Одесі не було можливості проводити саме масовий скринінг слуху у дітей (без довгих обстежень), був відсутній потрібний апарат.

Волонтери, через соціальну платформу «Добра справа» зібрали необхідні 160 тисяч гривень для закупівлі спеціального обладнання для масового слухового скринінгу дітей і новонароджених виробництва MAICO DIAGNOSTIC, Німеччина. І вчора подарували його дитячій поліклініці № 6.

Апарат забезпечує об’єктивну інформацію про слух за допомогою тільки одного тесту, що визначає функцію зовнішніх волоскових клітин в равлику.

Цей пристрій може використовуватися для всіх вікових груп, але це ідеальне рішення для скринінгу новонароджених, немовлят, дітей дошкільного та шкільного віку.

Тестування займає менше 30 секунд на одне вухо!