Янукович отримав від Кобзона за те, що не порадував його колись в Донецьку

Придворний співак і депутат Держдуми РФ Йосип Кобзон, в інтерв’ю російській газеті розповів про те, як придбав дачу і хто у нього в сусідах.

А його сусідом, як стверджує Кобзон, є не хто інший, як побіжний екс-президент України Віктор Янукович – колись найближчий “дружбан”, який влаштовував для Кобзона та інших членів “Донецького земляцтва в Москві” царські зустрічі в Донецьку та інших містах Донбасу.

“Колись це була дача маршала Рибалко, після смерті якого садибу поділили його сестри, – розповів газеті Кобзон Dni.ru. – Частина дачі купив академік Лопухін, вже у Лопухіна придбав я. Позичив на покупку гроші у нині покійних композитора Оскара Фельцмана та поета Роберта Рождественського. Позичив і пішов чесати по країні – працювати, працювати і працювати, поки не розрахувався”.

“Чухав” він не тільки по Росії, але і по Україні, і в цьому йому допомагав і в Донбасі – тим, що влаштовували концерти з аншлагом, та не один рік поспіль, і приймали, як президента.

Кобзон стверджує, що побіжний український президент проживає в Баковке Одінцовського району Московської області – по сусідству з ним – паркан в паркан.

“У Баковке паркан до паркану зі мною – ми це споруда жартома називаємо “Китайська стіна” – сьогодні живе колишній президент України Віктор Янукович. Його туди поселили після перевороту на Майдані. Огорожу такої висоти ви і уявити собі не можете! Ця дача в Баковке контролюється нашими відповідними органами. Але від кого ти ховаєшся? Адже якщо захочуть тебе дістати, то дістануть де завгодно. І броньовані машини не допоможуть – ти виходиш з неї, і башка залишається”, – вважає Кобзон.

Кобзон своєрідно “подякував” Януковича за ті прийоми, які колись отримував в Донецьку і в Україні в цілому: “Я б Януковича власними силами знищив за те, що він допустив Майдан”, – з ненавистю Кобзон висловився. Дісталося і Горбачову за Союз, і Шеварднадзе за Грузію.

Ображатися Кобзону є за що: він позбувся не тільки поваги в Україні, але визнаний гідним презирства, як звичайний мерзенний зрадник, і позбавлений всіх звань, які колись отримував в Україні, в тому числі і на своїй малій батьківщині – в Донбасі. Ну, крім окупованій території. Але туди теж прийде цей час.