У Літньому театрі – безкоштовний лекторій по вакцинації

Сьогодні, 25 липня, о 18:00 в Літньому театрі Міського саду відбудеться безкоштовна лекція «Вакцинація: шкода чи користь?».

Організатори заходу – департамент охорони здоров’я Одеської міської ради, Одеський міський Центр здоров’я, громадська організація «Батьки за вакцинацію». Під час лекції всі охочі зможуть отримати вичерпні відповіді на питання, пов’язані з імунітетом, вакцинацією і здоров’ям дітей. Медики розкажуть, від яких захворювань захищають щеплення і наскільки небезпечні ці захворювання, що краще – зробити щеплення або отримати імунітет внаслідок перенесеної хвороби, як перевірити якість і безпеку пропонованих в медустановах вакцин, які методи профілактики інфекційних захворювань ефективні, крім вакцинації.

У заході візьмуть участь: заслужений лікар України, начальник відділу охорони материнства і дитинства міського департаменту охорони здоров’я Ганна Луньова, лікар-імунолог-алерголог Вікторія Осинцева, лікарі-педіатри дитячої міської поліклініки №6 Катерина Перчеклій і Марина Садківська.

У дитячій зоні лекторію будуть організовані розваги та ігри для дітей.