Нова сімейна амбулаторія з’явиться в Одесі

Департамент охорони здоров’я Одеської міської ради продовжує розширення мережі амбулаторій сімейної медицини для зручності одеситів.

Нова сімейна амбулаторія Центру первинної медико-санітарної допомоги №28 готується до відкриття по вулиці Давіда Ойстраха, 7. В даний час тут триває капітальний ремонт. Вже проведені монтаж стін і внутрішніх перегородок, установка енергозберігаючих вікон, ведуться малярно-штукатурні та облицювальні роботи, заміна інженерно-технічних комунікацій. На вході в амбулаторію облаштований пандус.

Сімейна амбулаторія розміщена на першому поверсі житлового будинку. Це наблизить медичну допомогу до мешканців мікрорайону, які уклали декларації з сімейними лікарями. Відповідно до табеля оснащення, нова амбулаторія буде забезпечена сучасними електрокардіографами, дерматоскопом, отоофтальмоскопом і іншим необхідним медичним обладнанням, закупленим за кошти міського бюджету.

Раніше після масштабного капітального ремонту відкрито оновлений Центр медико-санітарної допомоги №10 в районі Іванівського мосту. Проводиться капітальний ремонт в амбулаторіях сімейної медицини по Фонтанській дорозі і на Бугаївці.