Сьогодні відбудеться урочиста церемонія закриття ОМКФ

Сьогодні, 20 липня, в Оперному театрі відбудеться урочисте закриття Одеського міжнародного кінофестивалю.

Гості та учасники ОМКФ – 2019 знову пройдуть по червоній доріжці на церемонію закриття, де будуть оголошені переможці в різних номінаціях:

  • Гран-Прі за кращий фільм (Приз глядацьких симпатій);
  • нагороди журі кінофестивалю за кращу режисуру, кращого актора і акторки;
  • Золотий Дюк за кращий європейський документальний фільм;
  • Золотий Дюк за кращий український фільм;
  • Дюк за кращий український короткометражний фільм;
  • Дюк за кращу акторську роботу в національному конкурсі (повний метр);
  • Дюк за кращу режисерську роботу в національному конкурсі (повний метр);

Для підготовки проведення урочистої церемонії закриття Х Одеського міжнародного кінофестивалю в схеми руху міського громадського транспорту внесені тимчасові зміни.

Церемонія закриття фестивалю буде проходити з 17.00 до 23.00.

Для підготовки проведення урочистих церемоній відкриття і закриття Х Одеського міжнародного кінофестивалю буде тимчасово перекрито автомобільний рух по вул. Ланжеронівської (кут Театральній площі) і по вул. Рішельєвській (ріг вул. Дерибасівської): з 10:00 20 липня до 01:00 21 липня.
Крім того, Театральна площа та вул. Дерибасівська (на відрізку від вул. Рішельєвській до вул. Пушкінської) звільнені від автотранспорту на час проведення церемонії закриття фестивалю з 18:00 19 липня (звільнення від транспорту починається за добу до події).

На час проведення церемоній закриття фестивалю з 16:00 20 липня 2019 року на вул. Дерибасівській (на відрізку від вул. Рішельєвській до вул. Пушкінської) будуть організовані місця для паркування автомобілів почесних гостей і транспорту Одеського міжнародного кінофестивалю.