На 118 окрузі перемагає Федецький

Екс-футболіст на долі відсотка випереджає Богдана Дубневича.

З 8 по 10 липня на виборчому окрузі 118, який включає Пустомитівський район, Личакiвський і Шевченкiвський м.Львова було проведено соціологічне дослідження, вибірка 800 респондентів, похибка становить не більше 3,5 %.

Найбільш впізнаванним кандидатом є Богдан Дубневич, якого знають майже 80 % виборців, кожен третій житель округу (33,2%) до нього ставиться негативно або скоріше негативно. Найбільше Богдана Дубневича не люблять жителі Львова, де його антирейтинг досягає 50%.

Інших двох лідерів Артема Федецького і Галину Васильченко виборці знають гірше, але ставляться на порядок позитивніше. 16,3% респондентів ставляться позитивно до Федецького і 13,4% до Васильченко. Обом кандидатам додає партійний рейтинг. За Слугу народу на окрузі планують голосувати 18,7 % виборців, за Голос 21,4%.

На запитання соціологів «Якби вибори до Верховної Ради України вiдбулись в найближчу недiлю, i бюлетень виглядав би наступним чином за якого б кандидата ви проголосували?» відповіді респондентів були наступними: 19,9% готові підтримати Артема Федецького (Слуга народу), 19,1% – Богдана Дубневича (самовисуванець), 18,8 % Галину Васильченко (Голос), 3,6 % Тараса Кльофу (Самопомiч), 3,0 % Уляну Дорош (Громадська позицiя), решта кандидатів менше 3,0%, кожен четвертий не визначився.