В Одесі проходить Кубок України з підводного полювання

13 липня 2019 напередодні Дня Рибака, в Одесі стартував другий етап Кубка України з підводного полювання. На відміну від першого і третього «прісноводних» етапів, він проводиться саме в морській акваторії.

2-й етап Кубка України з підводного полювання проходить в Одесі в районі бази відпочинку SUNNY (16 станція Фонтану).

Задіяна акваторія становить кілометр уздовж узбережжя і приблизно 700-800 метрів до суднового ходу. Змагання проходять відповідно до вимог Правил любительського і спортивного рибальства України. При реєстрації спортсмен повинен пройти медкомісію а також пред’явити ніж і буй.

За здобуту рибу, учасникам нараховується 1 очко за кожен грам ваги риби, так само додається 300 преміальних очок за кожен екземпляр видобутої риби.

Переможці нагороджуються призами, наданими магазином рибальських снастей. За 1 місце – сертифікат на 3000 грн., 2 місце – 2000 грн., 3 місце – 1000 грн. Окремий приза, за ​​найбільшу рибу – Маска Omer Olympia.

Організаторами виступили Федерація підводного спорту і підводної діяльності України (ФПСПДУ) і Київська громадська організація «Підводне братство». Контроль за дотриманням правил спортивного рибальства здійснював Чорноморський рибоохоронний патруль.

Змагання подібного рівня проводяться в Одесі вперше за часи незалежності України. До участі допущено 33 спортсмена з 14 команд і п’яти областей України.

За підсумками 2-го етапу спортсмени можуть розраховувати на звання кандидата в майстри спорту, за підсумками всіх трьох – звання майстра. Крім того, переможців другого етапу чекають призи від італійської компанії CRESSI: гідрокостюми та наручні комп`ютери – «годинник» для підводного полювання, які можуть показувати глибину, подавати сигнали і мають ще безліч корисних функцій.