«Боже збав»: у Львові заслужений медик скоїла ДТП напідпитку та втекла

Лікарку знайшли у лікарні за прийомом пацієнтів.

Відео з місця аварії зняла і розмістила у соцмережах власниця Range Rover. Її авто неподалік середмістя вдарив інший позашляховик, за кермом якого була жінка. Підозрювана у нетверезому водінні – заслужений лікар України. Пославшись на пацієнтів, вона, не чекаючи на поліцію, поїхала з місця аварії.

"Автомобіль Honda було знайдено буквально за кілометр від місця події, автомобіль було запарковано. На капоті та бампері пошкодження, характерні при ДТП", – повідомив інспектор патрульної поліції Львівщини Ярослав Смілянець. 

Саму водійку теж шукали недовго. Адже на лобовому склі авто була перепустка з написом "Львівська обласна клінічна лікарня". Жінку копи застали у робочому кабінеті – вона приймала пацієнтів. Жінці – 67 років. Працює з УЗД-апаратом, діагностує патології серця. Гарний фахівець із понад 30- річним стажем – так кажуть про неї у лікарні. 

"Дуже важко може щось коментувати. Але, якщо правоохоронні доведуть її вину, то будемо реагувати відповідно", – зазначив головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні Михайло Гичка.

Дути в драгер на місці лікарка відмовилася. Їхати на медосвідчення теж не захотіла. Проте в тому, що вона вживала алкоголь, патрульні впевнені.

"Був запах алкоголю з порожнини рота, виражене тремтіння пальців рук. Ознак було дійсно достатньо, щоб вважати, підозрювати особу в керуванні транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння", – наголосив поліцейський.