Влітку комунальники прибиратимуть центр міста ретельніше

В Одесі на літній період, в пік туристичного сезону, організовані додаткові бригади з санітарного прибирання вулиць в центральній частині міста.

У звичайному режимі в роботах з прибирання міських вулиць щодня задіяні понад 1800 працівників комунальних підприємств ЖКС, «Міськзелентресту», «Міських доріг», «Сервісного центру» та інше. Також з 5:00 до 7:00 годин ранку працює підмітально-прибиральна і поливомийні техніка. Двірники виходять на прибирання два рази в день: рано вранці і після обіду. Проте, як показав досвід, через великий наплив туристів такого прибирання недостатньо. У зв’язку з цим прийнято рішення про створення додаткових бригад з санітарного прибирання вулиць.

Тепер щодня для підтримки належного санітарного стану вулиць Одеси додатково працює три бригади прибиральників КП «Міські дороги». У роботах також задіяно три підмітально-прибиральних машини. З 16:00 і до 21:00 співробітники підприємства виконують рейд центральними вулицями Одеси і при необхідності прибирають сміття з тротуарів, доріг і смужок безпеки. Виконання цих робіт – на постійному контролі першого віце-мера Одеси Анатолія Орловського.

Планується, що такі рейди будуть проходити щодня до вересня.