Чергова сесія Таїровської селищної ради закінчилася скандалом

Сьогодні в селищі Таїрове відбулася XII сесія селищної ради. Запам’яталася ця сесія конфліктом депутатів ради з Наталією Чегодар – незаконно призначеним заступником голови селищної ради Тимуром Хасаєвим.

Судячи з усього, депутати вже втомилися від нахабного розкрадання земель громади, яке ініціювала Чегодар після призначення на посаду. Кілька останніх місяців конфлікт між Чегодар і депутатами тихо тлів, але сьогодні розгорівся з новою силою.

Саме розкрадання земель громади і стало каталізатором конфлікту. Сьогодні депутати більшістю голосів сказали “ні” безпрецедентному і нахабному розкраданню бюджетних коштів і продажу земель громади, при цьому голосуючи “за” соціально значимі питання: допомога малозабезпеченим, освіту та інше.

Практично всі земельні питання провалилися в голосуванні, але це скоріше слідства повної втрати довіри депутатів до Чегодар – обіцяна нею інвентаризація земель так і не проведена, а грошей на неї було виділено більше 1 мільйона гривень.

Сама організація сесії також викликає питання, але до цього в селищній раді вже звикли. Проблема в тому, що всі питання до порядку денного внесено з порушенням регламенту, а сам порядок озвучений за добу до сесії, що говорить про непрозорість роботи виконкому, і зацікавленості «команди» Чегодар, яка в цьому виконкомі і превалює.

Закінчилася сесія появою ветеранів-афганців, яких Чегодар і Хасаєв зігнали на захід під виглядом простих жителів селища.

При цьому прості, але дуже важливі питання громадян заступниця Хасаєва розглядати не хоче. Але відсутності інтересу Наталії Чегодар можна знайти виправдання, адже останнім часом вона дуже зайнята просуванням в Раду свого протеже – кандидата в нардепи Сергія Колебошина. Напевно Хасаєв і Чегодар забули, що вони працюють на людей і для людей, а не на олігархів.

Швидше за все, це і стало останньою краплею терпіння депутатів і саме тому вони змушені були де-факто сказати “ні” клану Хасаевих і Чегодар.