У «Оппоплатформі» намагалися зірвати вибори, домагаючись в суді повторного жеребкування

У «Опозиційному блоку» заявляють про спробу зірвати вибори в парламент, зроблену представниками «Опозиційної платформи – За життя» Медведчука і Бойко. Про це повідомляє «Думська».

Йдеться про скандальне рішення Шостого апеляційного суду, який задовольнив позов «Оппоплатформи» з вимогою провести повторне жеребкування номерів партії в бюлетені.

Втім, Верховний суд скасував це рішення, задовольнивши апеляційну скаргу «ОппоБлоку».

«На момент скандального судового рішення про повторне жеребкування ЦВК надрукувала близько 7 мільйонів бюлетенів, – йдеться в повідомленні« Опозиційного Блоку ». – Проведення повторного жеребкування і необхідність передруку бюлетенів означало неможливість обрання нового парламенту на виборах 21 липня і фактичний їх зрив. Саме такий сценарій заготовив для українців проект Медведчука і Бойко, який називає себе «Опозиційна платформа – За життя».

На сьогоднішній день в Україні немає в потрібних обсягах спеціального захищеного паперу для друку бюлетенів, а його закупівля та виготовлення зайняла б кілька тижнів.

Крім того, друк нових бюлетенів обійшовся б в десятки мільйонів гривень. Також в «ОппоБлоку» заявляють, що партія показує стійке зростання прихильників, особливо в Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Одеській і Харківській областях, а популярність «Оппоплатформи» падає.