У Золотій залі Літературного музею презентували новий випуск «Всесвітніх одеських новин»

У Золотій залі одеського Літературного музею презентували усний випуск річного 108 номери газети «Всесвітні одеські новини».

Газета Всесвітнього клубу одеситів вибрала оригінальний формат для презентаії. Вихід паперового накладу в 1000 примірників супроводжується усним випуском. Автори і герої публікацій знайомляться з читачами «обличчям до обличчя». Формат народжує нові теми і проекти. Герої і автори публікацій презентували 16 сторінок газети.

Туризм, наука, економіка, мистецтво, культура, виховання головною гордості Одеси – дітей. Про це в коротких, але емоційних промовах розповідали протягом годинної зустрічі-презентації.

Історик, краєзнавець, почесний громадянин Одеси Олег Губар, як завжди іронічно, прокоментував свій серйозний матеріал «200 років тому. Хроніка дня».

Ювіляру Євгену Деменко, колекціонеру та меценату, співзасновник літстудії «Зелена Лампа», директор з розвитку ВКО Олена Павлова вручила подяку від Одеської мерії, підкресливши його заслуги в популяризації культури міста.

Директор Клубу, Григорій Барац, зазначив, що «Нью-Йорк – Таймс» і «Геральд Трибюн», в порівнянні з «Всесвітніми Одеським новинами» – всього лише регіональні видання. Адже у ВКО є 14 філій по всьому світу. І там одесити, які не бувають колишніми, мають задоволення читати свою газету.

Запропонувала такий формат презентацій редактор газети Алла Гудзенко. Прийнявши газету, за пропозицією головного редактора легендарного видання Е. М. Голубовського в 2018 році, вона ввела в клубну традицію усні випуски.

Усні випуски вже назвали святом спілкування і добрих новин. І це відповідає девізу клубу «Одесити всіх країн, єднайтеся!», – зазначила постійний автор газети Катя Піменова.

Паперові екземпляри, які «пахнуть, як свіжі булочки» – за висловом юних газетярів з дитячої студії Театру музкомедії – чекають вас у Всесвітньому клубі одеситів.